muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukKeeley Neutrino Envelope Filter V2 - automatické kvákání a filtrování

24.07. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

Keeley Neutrino Envelope Filter V2 - automatické kvákání a filtrování


Kvákadlo je bezva. Ale občas chce mít člověk volnou nohu. Automatický wah je kompromisem: množství kváku řídí úder trsátkem a při tom si můžeme vesele pobíhat po pódiu. Nebo kopat basáka do zadnice.

Popis

Testovaný efekt patří do skupiny automatických kvákadel. Kváknutí je řízeno silou úderu naší pravačky. Krabička má hezký design, kombinuje bílou barvu s černými potenciometry. Těmi lze otáčet příjemně ztuha, mají pevný chod.
Přepínač Range má dvě polohy - Lo a Hi -, určuje nastavení filtru (co má být zvýrazněno). Ovladač Filter umožňuje vybrat ze tří typů filtrů: horní (potlačuje basy), dolní (potlačuje výšky) a pásmová propust (pouští středy, ořezává výšky i basy). Gain určuje vstupní úroveň obvodu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Keeley-Neutrino-Envelope-Filter-V2-automaticke-kvakani-a-filtrovani~24~cervenec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.