přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraKala U-Bass Wanderer Acoustic - čtyřstrunné akustické basové ukulele

07.03. | Autor: Mirek Sebera | sekce: pro muzikanty - testy
V loňském roce jsem napsal recenzi na elektrifikovanou verzi pětistrunného basového ukulele, takže když jsem dostal šanci vyzkoušet akustickou čtyřstrunnou verzi od stejného výrobce, byl jsem sám zvědav, jak srovnání dopadne. Ukulele se stalo naprosto lidovým a překvapivě rozšířeným nástrojem, který si pořizují nejen kytaristi do kufru na cesty, ale stává se i prvním strunným nástrojem pro začínající brnkálisty. Jak by mohlo být ale využitelné basové ukulele? Mohlo by tvrdit muziku například u táborových ohňů? Jaké je a jak se na ně hraje? To vám řekne naše minirecenze.

Kala U-Bass Wanderer Acoustic - čtyřstrunné akustické basové ukulele


Nástroj dorazil zabalen nejen v kartónové krabici, ale i v dobře polstrovaném měkkém pouzdru velikosti houslí, s praktickými popruhy, určenými k nošení na zádech. Krásné akustické „basulele“ neváží skoro nic (i s futrálem jen něco málo přes dvě kila), takže pro přepravu je naprosto ideální.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Kala-UBass-Wanderer-Acoustic-ctyrstrunne-akusticke-basove-ukulele~07~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.