přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukKRK V6 Series 4 - dvoupásmové aktivní studiové monitory

24.06. | Autor: Oldřich Tureček | sekce: pro muzikanty - testy
V roce 2007 jsem měl možnost testovat poslechové monitory firmy KRK Systems řady V8 Series 2, dnes mám k dispozici menší model V6 Series 4. Nepamatuji se, že bych zaregistroval Sérii 3.
V některých odkazech a článcích se píše, že řada V by měla nahrazovat kdysi oblíbenou (a stále prodávanou) řadu VXT. Na stránkách výrobce jsou však nabízené obě tyto řady, takže zřejmě to přímý následovník VXT nebude.

KRK V6 Series 4 - dvoupásmové aktivní studiové monitoryKaždopádně řada V je dražší než VXT a u Série 4 je všechno úplně jinak než u starší Série 2 nebo VXT, i když filozofie (prý) zůstává stejná. Vzhledem k tomu, že jsem dlouholetým uživatelem modelu VXT 8, tak se v tomto textu nevyhnu porovnání neporovnatelného a porovnám koncepčně úplně jiné a menší V6 s velmi letitým a velmi často ne úplně decentně používaným VXT 8.

V6 Series 4
Aktuální Série 4, řady V je proti ostatním (V Série 2 nebo VXT) zcela jiná v tom, že je „digitální“. Jde o aktivní poslechový monitor s koncepcí bi-amp,

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/KRK-V6-Series-4-dvoupasmove-aktivni-studiove-monitory~24~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.