přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukKHDK Electronics Ghoul JR - zkreslovací krabička

13.05. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

KHDK Electronics Ghoul JR - zkreslovací krabička


Pokud jedete v kytarových krabičkách, určitě jste zaregistrovali na trhu poměrně mladou dynamickou firmu KHDK Electronics, jenž nese v názvu dvě významná jména, a to Kirka Hammetta a Davida Karona. Určitě bychom k nim měli přiřadit i jméno českého konstruktéra Antonína Salvy, který se na vývoji také podílí. V tomto testíku si představíme jejich novinku nazvanou Ghoul JR.
V podstatě se jedná o zmenšenou a trochu zjednodušenou verzi velmi oblíbené a, myslím, velmi povedené zkreslovací krabičky Ghoul Screamer. Zkreslovadlo fialové barvy se vešlo do miniaturní krabičky, které jsou v poslední době poměrně oblíbené. I když máte na pedalboardu plno, takového prcka tam vždycky ještě někde vměstnáte. :-) Jedinou nevýhodou těchto mikrokrabiček je, že nejdou napájet baterií (nevejde se tam) a musíte použít externí zdroj.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/KHDK-Electronics-Ghoul-JR-zkreslovaci-krabicka~13~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.