muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJam Pedals LucyDreamer Supreme - velmi univerzální zkreslení se samostatným boostem

07.04. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

Jam Pedals LucyDreamer Supreme - velmi univerzální zkreslení se samostatným boostem


S opravdu velkou radostí jsem přijal nabídku na test krabičky řecké firmy Jam Pedals. Jejich produkty používám už velmi dlouho moc rád a těší mě, že se našel český distributor, který je sem bude dovážet.

Pamatuji, když ještě firma neměla žádný svůj e-shop, o dealerské síti ani nemluvím. První efekt jsem objednával tak, že jsem prostě napsal přímo majiteli Jannisi Anastasakisovi do Athén a ten vám tenkrát ještě ručně malovanou krabičku jednoduše vyrobil a poslal. O té doby se k mé velké radosti z Jam Pedals stala renomovaná a uznávaná firma, jejíž efekty používají umělci takových jmen jako John Scofield, Julius Lage, Bill Friesel atd. Určitě doporučuji kouknout na jejich web. Stojí za to se podívat na krásné designy všech možných efektů, které dneska Jam Pedals dělají. Než se pustím do vlastního testu, ještě bych rád zmínil jednu věc a tou je skvělé chování firmy k uživatelům.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Jam-Pedals-LucyDreamer-Supreme-velmi-univerzalni-zkresleni-se-samostatnym-boostem~07~duben~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.