přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJHS The Bonsai - overdrive na devět způsobů

11.10. | Autor: Vladimír Dvořák | sekce: pro muzikanty - testy

JHS The Bonsai - overdrive na devět způsobů


Lamentaci nad nepřehledně rostoucím počtem výrobců kytarových krabiček si protentokrát odpustím. Snad uvedu jen to, že předmět dnešního testu zahrnuje vedle osvědčených i některá nová jména z kytarového nakresleného světa. Světa ovedrivů a tube screamerů.

Popis
The Bonsai je hráškově zelená kovová krabička rozměrů obvyklých u podobných kytarových efektů. Netradičně je umístěna jen zelená LED dioda aktivního stavu. Nachází se v těsné blízkosti nožního přepínače, a tak kontrola přepnutí je dřív „na uších“ než „na očích“. Připojovací body jsou klasicky na svém místě. Vstup zprava, výstup nalevo, napájení shora. K ovládání slouží čtyři černé knoflíky s vhodnými bílými ryskami k přehlednému nastavení pozic. Levý v horní řadě pro výslednou hlasitost, horní pravý pro míru nakreslení, spodní pravý pro volbu jednoho z devíti typů přebuzení a levý spodní pro nastavení tónové clony, která je však v jednom případě nefunkční, viz dále.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JHS-The-Bonsai-overdrive-na-devet-zpusobu~11~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.