přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJHS The AT+ - signovaný overdrive

02.03. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

JHS The AT+ - signovaný overdrive


Americká, dnes i u nás už poměrně zavedená a prestižní, butiková firma JHS, která vyrábí řadu velmi zajímavých kytarových efektů, přišla nedávno s novou vylepšenou verzí své signované krabičky kytaristy Andyho Timmonse The AT+. Oproti minulé verzi má pár funkcí navíc, které by měly, myslím, přispět, k daleko větší univerzálnosti efektu. Pojďme se tedy na krabičku podívat.

JHS The AT+ je zkreslení, které se bude hodit spíše k jednokanálovým zesilovačům s čistým zvukem, tj. typu Fender a podobně. Co se týče charakteru či barvy kreslení, jde o takový „Marshall amp-in-a-box“. No a kdybych vzal řadu všech kreslítek od JHS, můžeme říct, že jde nejspíše o modifikaci či vylepšení jejich velmi oblíbené krabičky Angry Charlie. Rozsah zkreslení začíná někde na rockově laděnému overdrivu a dosáhne až na velmi slušnou „pilu“ (distortion).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JHS-The-AT-signovany-overdrive~02~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.