přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJHS Spring Tank Reverb - podlahový efekt typu reverb

19.05. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

JHS Spring Tank Reverb - podlahový efekt typu reverb


Tenhle tank nedělá válku, ale hudbu. To je docela prima. A ještě víc fajn je, že v krabičce jsou tyhle mírové tanky rovnou dva.

Podvozek
Tank má rozměry podobné klasickým bossáckým efektům, jenom je kapánek vyšší. Vstup, výstup a samička na napájení jsou umístěné nahoře. Na pravém boku je jacková samice, která slouží pro připojení efektové smyčky. Pomocí insert kabelu lze vložit za Tank další efekt(y). Přepínačem volíme, jestli bude smyčka aktivní při zapnutí efektu (Tank1 i 2), nebo jen při aktivaci Tanku 2.
Design se vyvedl, bílá barva mu sluší. Kroutítka jdou lehce, příjemně se drží. Nožní spínače jsou dost blízko sebe, s větší nohou či botou s bytelnou podrážkou je třeba více pozornosti. Obrázek pálícího tančíku je decentní a dodává efektu svéráznou tvář.
JHS má osvěžující strategii, kdy manuály pro jednotlivé krabičky nezabírají sto stran, ale jsou dohromady naskládané v jednom malém souboru ve formátu pdf. Bohužel na Tank se ještě nedostalo, takže na stránkách výrobce není k dispozici ani anglický (a ani americký, jak by poznamenal Terazky) manuál, natož český. Tank je v době psaní testu horkou novinkou (březen 2018), snad to JHS co nejdříve napraví.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JHS-Spring-Tank-Reverb-podlahovy-efekt-typu-reverb~19~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.