přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraJHS Pedals Summing Amp - zařízení, které umí spojit dva vstupní signály do jednoho

22.08. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

JHS Pedals Summing Amp - zařízení, které umí spojit dva vstupní signály do jednoho


Naše spanilá jízda drobnějším příslušenstvím JHS může v tomto čísle obratem ruky pokračovat dalším z jednodušších zařízení z portfolia JHS. Takového ryze praktického zařízení, u kterého si třeba můžeme představit, že než se do sortimentu kansaského výrobce Summing Amp dostal, prototyp už nějakou dobu fungoval na ponku Joshui Scotta pro bezproblémové spojení dvou signálů do jednoho.

Protože se na něj nešlape, o pedál jako takový úplně tak nejde, jakýkoli nožní spínač tu chybí. Krabička je bytelná, kovová, v černé matné barvě, opatřená bílým symbolem kalkulačky se zvýrazněným tlačítkem +. Z vrchní strany je umístěná červená LED dioda kontroly napájení a z boku jsou umístěné všechny konektory. Dva, které vedou signál dovnitř, a jeden ho vede ven.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JHS-Pedals-Summing-Amp-zarizeni-ktere-umi-spojit-dva-vstupni-signaly-do-jednoho~22~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.