přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraJHS Pedals Active A/B/Y Pedal - profesionální řešení pro rozdělení nástrojového signálu na dva

18.07. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

JHS Pedals Active A/B/Y Pedal - profesionální řešení pro rozdělení nástrojového signálu na dva


Stálí čtenáři asi už čekají, že se v aktuálním čísle budu rozplývat nad dalším výrobkem JHS. Budu. Je jím JHS aktivní pedál A/B/Y, který poslouží pro rozdělení signálu z nástroje na dvě samostatné cesty, tedy signál z jednoho vstupu můžeme odeslat do dvou výstupů, zvolit si jeden nebo druhý, nebo oba zároveň.
Všechny konektory (tři nesymetrické jacky a konektor pro 9V napájení) jsou z čelní strany pedálu, což je výhodné kvůli šetření místem v pedalboardu. Cestu signálu nám opticky znázorňují dvě LED diody u každého ze dvou (a to naprosto tichých) nožních přepínačů - kanál A červeně, B zeleně.
Takový pedál můžeme používat mnoha způsoby. Pojďme třeba kombinovat efektovaný signál s neefektovaným. Pojďme kombinovat dva různě efektované signály. Nehrajme přes ladičku, která nám kazí signál v řetězci.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JHS-Pedals-Active-ABY-Pedal-profesionalni-reseni-pro-rozdeleni-nastrojoveho-signalu-na-dva~18~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.