muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJHS Pedals 3 Series - kolekce kytarových pedálů

15.03. | Autor: Roman Helcl | sekce: pro muzikanty - testy

JHS Pedals 3 Series - kolekce kytarových pedálů


Dá se přijít na trh s kolekcí kytarových pedálů, které mají kvalitní komponenty, znějí skvěle, vydrží drsné zacházení na turné, jejich výroba zůstane v USA, a přitom se cena jednotlivých kusů dostane pod sto dolarů? Tuto otázku si před časem položil zakladatel butikové americké firmy JHS Pedals Josh Scott. Výsledkem jeho výzkumu je nová řada pedálů 3 Series, ve které najdete kompresor, fuzz, overdrive, distortion, chorus, reverb a delay.

Všechny pedály sdílejí stejné šasi, ovládaní i design. Díky tomu se výrobce dostal u každého kusu na cenu 99 dolarů. Začátečníkům i profesionálním hráčům tak pomůže prozkoumat nové zvuky za naprosto dostupnou cenu. A jak tedy znějí?
Každý pedál řady 3 je vyroben v Kansas City s využitím kvalitních součástek. Jednotlivé modely vypadají totožně, jen se mění názvy a popisky „poťáků“. Hlavní ovládání obstarávají vždy tři knoflíky, které doplňuje jeden přepínač.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JHS-Pedals-3-Series-kolekce-kytarovych-pedalu~15~brezen~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.