přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJBL EON ONE PRO - baterií napájený zvukový systém

03.06. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy
Rozbalte to třeba na louce. S baterií můžete hrát až šest hodin.

Je to záležitost několika posledních let, kdy se na trhu objevují ozvučovací systémy pro jednomužné kapely, pro menší kongresová centra popř. tělocvičny. Takový je i systém od americké firmy JBL. Je to zkrátka basová bedna se stopkou, která nese výškové, resp. středovýškové, soustavy. To celé hraje, funguje, dá se to pohodlně ovládat a má to dokonce vlastní baterie.

JBL EON ONE PRO - baterií napájený zvukový systém

JBL EON ONE PRO - baterií napájený zvukový systém


Psal se tuším rok 2010, když mi doma přistál balík s výrobkem jiné americké firmy, ve které se skrýval podobný výrobek - subwoofer a satelitní soustava v úzkém sloupu. Firma (Bose to byla) to tehdy prezentovala jako systém pro jednoho hráče (kupříkladu zpívajícího kytaristu) nebo jako ozvučení na menší akce, schůze apod.
V následujících letech se s podobnými reprosoustavami téměř roztrhl pytel. Americká firma JBL, stálice na trhu ozvučení, pochopitelně nemůže zůstat v pozadí, neboť „kdo chvíli stál, již stojí opodál“, pravil Jan Neruda. S označením JBL EON ONE jsem se poprvé setkal v roce 2016 a tehdy vyšel také test systému na stránkách stejného časopisu, který právě čtete. (Pozn. autora: Uvedené články najdete také na webu muzikus.cz v sekci Pro muzikanty / Testy nástrojů).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/JBL-EON-ONE-PRO-baterii-napajeny-zvukovy-system~03~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.