přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraIbanez SR2605E Premium - šestistrunná elektrická baskytara

13.05. | Autor: Miloš Rábl | sekce: pro muzikanty - testy
Elegantní kráska vonící dálkou a duší Hoshina Gakkiho. Tak to je Ibanez SR2605E Premium, pětistrunná baskytara. Jedná se o nástroj vyšší třídy a i vyšší ceny.

Nejprve byla krabice, v té krabici měkké pouzdro (pouzdro je sice látkové, ale vyztužené, tedy pevné) a v něm mimo onu krasavici ještě kompletní nářadí připomínající cyklosadu. Pouzdro je relativně pevné se dvěma kapsami, uvnitř potažené příjemným materiálem a vestavěnou schránkou.

Ibanez SR2605E Premium - šestistrunná elektrická baskytara


Materiály a filozofie
Nyní k nástroji. Je to příjemná, lehčí a menší baskytara ve stylu moderních modelů SR. Je to ukázka precizní práce a na její konstrukci bylo použito více druhů dřeva, včetně exotických. Tělo nástroje je vyrobeno z mahagonu a vrchní deska je nádherný topol (kořenovice) v modré barvě s krásnou kresbou a orámovaná javorem.
Krk nástroje je vskutku uměleckým dílem a je složen z patnácti dílů dřev, kde jsou zastoupeny například javor, padouk, purpleheart, ořech a panga panga.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Ibanez-SR2605E-Premium-sestistrunna-elektricka-baskytara~13~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.