muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraIbanez SA460QMW - elektrická kytara typu superstrat

09.11. | Autor: Luboš Malý | sekce: pro muzikanty - testy

Ibanez SA460QMW - elektrická kytara typu superstrat


Ne. Nebudu se rozepisovat o japonské značce Ibanez. Každý kytarista by ji měl znát. Patří ke trojlístku nejznámějších světových firem vyrábějících elektrické kytary. Ty ostatní dvě jsou z USA. Určitě není hádankou, jak se původně malé manufaktuře, která má ještě ke všemu španělský název, povedlo dostat se na absolutní výsluní.

V době, kdy bezhlavě kopírovala známé a zavedené modely legendárních a dnes již asi trochu svatých značek, by nikdo ze světových kytarových hvězd nikdy nevzal do ruky takové „šméčko“. Ale doba pokročila a výčet nejlepších kytaristů je ohromující. Už se nestydí. A „Ibáňa“ se uplatní ve všech hudebních žánrech. Oblíbili si ji jak rockeři, tak i jazzmani. Jak se to povedlo? Odpovědí je jen jediné slovo - kvalita.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Ibanez-SA460QMW-elektricka-kytara-typu-superstrat~09~listopad~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.