přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraIbanez EH10 - elektrická kytara s krkem z tzv. „roasted“ javoru

14.11. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Ibanez EH10 - elektrická kytara s krkem z tzv. „roasted“ javoru


Přijměte, prosím, tento test jako test od někoho, kdo úplně neholduje nástrojům Ibanez. Jsem si dobře vědom toho, co právě tato značka udělala pro moderní elektrickou kytaru, a určitě si toho vážím, nicméně jejich filosofii jsem prostě nějak za svou nepřijal. A právě proto jsem tuto kytaru otestovat chtěl. Rád se zbavím všech předsudků, které bych mohl mít. Moc rád se nechám příjemně překvapit, jak moc jsem se mýlil. A koneckonců to třeba Ibanezu dlužím.

Mám moc rád Andyho Timmonse a EH10, což je signovaný model mladého prog-rockového kytaristy Erica Hansela, mi jeho Ibaneze stavbou trošičku připomínala. Navíc, v poslední době jsem měl v ruce několik kytar s tzv. „roasted“ javorovým krkem, jednak z Fenderova Custom Shopu, taky od Jacksonu a jednalo se, jak se ukázalo, o výjimečné nástroje.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Ibanez-EH10-elektricka-kytara-s-krkem-z-tzv-roasted-javoru~14~kveten~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.