přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyIK Multimedia iRig Keys I/O - klávesový kontrolér

06.04. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy
Co je iRig Keys I/O
Přesto, že je iRig Keys I/O zařazen mezi klávesové kontroléry, nabízí o něco víc než klasické kontroléry. Jedná se totiž o klávesový MIDI kontrolér s audio rozhraním. Vyrábí se v černo-bílém provedení s dvaceti pěti nebo čtyřiceti devíti klávesami standardní velikosti. Na testování byl zapůjčen model s dvaceti pěti klávesami.

IK Multimedia iRig Keys I/O - klávesový kontrolérUspořádání tohoto modelu je následovné: Přední panel nabízí všechny základní ovládací prvky (osm padů, pět knobů a pět dotykových plošek). Na zadní straně najdete všechny vstupy a výstupy, jeden třípolohový přepínač, trimr gainu a tlačítko fantomového napájení. Spodní strana ukrývá šachtu pro čtyři baterie typu AA a šest protiskluzových gum.
Nic zásadního mi na první pohled nechybělo. Zajímavý a překvapující byl pro mne konektor Device (mini-DIN) a také kombinovaná dotyková ploška pro Pitch Band a Modulation.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/IK-Multimedia-iRig-Keys-IO-klavesovy-kontroler~06~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.