přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukIK Multimedia UNO Drum - stanice k vytváření rytmických paternů

18.10. | Autor: Martin Filip | sekce: pro muzikanty - testy

IK Multimedia UNO Drum - stanice k vytváření rytmických paternů


Je tady prostor pro explozi vaší rytmické kreativity na poli tlačítek a knoflíků ovšem bez nutnosti civět do monitoru počítače. Z malé části analogová, z velké části digitální hardwarová stanice UNO Drum.

Předesílám, že nejsem odborníkem na sekvencery, drum machiny a tyhlety čudlíkové a knoflíkové záležitosti. Ale! V posledních měsících jsem se tématem ve chvílích prokrastinace dost zabýval, a nakonec si jeden drum machine pořídil. Více než nějaká konkrétní tvorba z toho zatím vyplynulo politování, že jsem se do tohoto hlubokého hvozdu neponořil už dávno, tenkrát, kdy člověk měl čas hrát si. A když se nyní naskytla příležitost otestovat novinku od italské firmy IK Multimedia, její první drum machine, nadšeně jsem toho využil.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/IK-Multimedia-UNO-Drum-stanice-k-vytvareni-rytmickych-paternu~18~rijen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.