přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukIK Multimedia AXE I/O - zvuková karta určená pro kytaristy

31.08. | Autor: Vladimír Švanda | sekce: pro muzikanty - testy

IK Multimedia AXE I/O - zvuková karta určená pro kytaristy


Zasekni a nepusť...
... svůj kytarový zvuk


Zvukovek jsou mraky, těžko se v nich vyznat. Hodně z nich disponuje tzv. nástrojovým vstupem, který se vyznačuje hlavně vysokou impedancí. Kdo si někdy zkusil zapojit kytaru do linkového vstupu, tak ví, jak to umí požrat signál, a z kytary začne lézt jen „pára“. A i když použijete onen nástrojový vstup, tak to mnohdy nebývá ono. Teď mám tady na stole zvukovku, která slibuje, že by mohlo být vše jinak. Koneckonců i ovládací prvky vstupní sekce vypadají více než nadějně. Tak pojďme na to.

Ale nejprve pohled jako na řadovou zvukovku
AXE I/O je designovaná jako „stand alone“ a můžete ji míti na stole nebo na mixáku ve studiu či podobně. Při potěžkání působí fortelně a stabilitu zajišťují nalepovací gumové nožičky. Pokud si odmyslíme prvky předního panelu týkající se kytary, tak vše je jako u klasické zvukovky. Dva vstupy s volbou zdroje zvuku: mikrofon, linka a nástroj a ovladači zesílení, tedy gainy.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/IK-Multimedia-AXE-IO-zvukova-karta-urcena-pro-kytaristy~31~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.