přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukHughes and Kettner Black Spirit 200 - tranzistorový zesilovač vybavený technologií Spirit Tone Generator

28.02. | Autor: Marek Ciml | sekce: pro muzikanty - testy

Hughes and Kettner Black Spirit 200 - tranzistorový zesilovač vybavený technologií Spirit Tone Generator


Firma Hughes and Kettner je dnes kytarové veřejnosti velice známá. Jejich populární modely lampových zesilovačů, jako jsou Tubemeister a Grandmeister, neunikly pozornosti snad žádného kytaristy. Nyní přichází na trh s novinkou, zesilovačem Black Spirit 200.

U Hughes and Kettner se pustili do zcela nové koncepce. Tranzistorového zesilovače se simulací lamp o výkonu dvou set wattů. Zesilovač je celý černý, přední část je modře podsvícená a připomíná divadelní scénu. Vypadá velice stylově.

Na přední straně jsou dva 6,3mm jacky. Jeden slouží jako vstup pro kytaru a druhý je sluchátkový výstup. Tlačítka a potenciometry jsou ve dvou řadách nad sebou. Potenciometry slouží jak k nastavení zvuku, tak pro nastavení parametrů efektů. Mezi nastavením zvuku a nastavením efektů se přepíná tlačítkem FX Access, které když je aktivní, tak svítí modře a znamená to, že nastavujeme efekty. Vše je na zesilovači dostatečně označeno a ovládání je intuitivní.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Hughes-and-Kettner-Black-Spirit-200-tranzistorovy-zesilovac-vybaveny-technologii-Spirit-Tone-Generator~28~unor~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.