přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukHughes & Kettner era 2 - kombo pro akustické nástroje

19.08. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

Hughes & Kettner era 2 - kombo pro akustické nástroje


V říjnu loňského roku jsem zde psal test na horkou novinku německé firmy Hughes & Kettner, akustické kombo nazvané era 1. A jak jednička v názvu napovídá, bylo otázkou času, kdy přijde na trh další řada těchto komb nazvaná, jak jinak než, era 2.

Ale pozor, nejedná se o nějaký upgrade či vylepšenou verzi jedničky, ale o dost většího a silnějšího bratříčka. Jedničku jsem si hned po otestování koupil a pořád ji hojně ke vší spokojenosti používám. Moc mne tedy zajímalo, v čem je era 2 jiná.

Hughes & Kettner era 1 vs. era 2 - obecné informace a postřehy
Obě komba, jak era 1 tak era 2, jsou ve spoustě věcí, a to hlavně výbavě, téměř shodná. Nebudu tedy vypisovat všechny funkce a možnosti. Dovolím si vás odkázat na zmíněný test jedničky a dnes se zaměřím spíše na rozdíly mezi oběma zesilovači a pak na určité zkušenosti či postřehy, které jsem s jedničkou za deset měsíců velmi aktivního používání získal.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Hughes-Kettner-era-2-kombo-pro-akusticke-nastroje~19~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.