přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukHK Audio Lucas 2K15 - malé PA

03.09. | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty - testy

HK Audio Lucas 2K15 - malé PA


A tak se mi doma objevily další reprobedny. Skoro jsem pár dnů neměl kde bydlet. Byla to trojice dvou satelitů a jednoho subwooferu vyrobená firmou HK Audio v Německu. Nese název Lucas 2K15. Zkouším dekódovat název: 2K asi budou ty dva malé satelity a 15 je míra subwooferu v palcích, neb v nabídce stojí i větší verze téhož - Lucas 2K18, jež se mi ale do mé podkrovní světničky už nevešla.

Technologie zesilovačů ve třídě D, tedy takových, co pracují ve vysokofrekvenčním spínaném režimu s šířkově modulovaným vstupním signálem, dospěla od prvních pokusů z 80. let, obvodově složitých zhusta poruchových a příšerně těžko opravitelných monster, k uživatelsky vstřícným a vcelku spolehlivým kompaktním zesilovacím modulům, jež lze voperovat snad do čehokoliv, protože na rozdíl od analogových zesilovačů podstatně méně hřejí. To je i případ téhle sady. Nejprve snad tedy popis.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/HK-Audio-Lucas-2K15-male-PA~03~zari~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.