muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraGodin Session LTD Black HG RN - elektrická kytara

18.01. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Godin Session LTD Black HG RN - elektrická kytara


Nástroje všech značek, které tak nějak ke Godinu patří, ať už to byl Seagull, Simon a Patrick nebo, já nevím, La Patrie, ve mně budily vždycky takový podobný pocit. Takového solidního, svým způsobem originálního nástroje, vždy s vynikajícím dílenským zpracováním a dobrým a zajímavým zvukem. Je to už ale nějaká doba a časy se mění... Zůstalo to tak? Bude tomu stejně i u elektriky Godin Session?

Nástroje série Session této kanadské značky v nás budou asi nejvíce evokovat pojetím kytaru typu Stratocaster. Mechaniky na ne nepodobné hlavě jsou po šesti v řadě, úhel strun z nultého pražce z Graph Techu na ní vedou k mechanikám dva srážeče. Šroubovaný javorový krk je opatřen palisandrovým hmatníkem s dvaadvaceti pražci. Hmatník má rádius 12”, takže je plošší.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Godin-Session-LTD-Black-HG-RN-elektricka-kytara~18~leden~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.