přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukEarthQuaker Devices Westwood - zkreslení s citlivou dynamickou odezvou

23.07. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

EarthQuaker Devices Westwood - zkreslení s citlivou dynamickou odezvou


U jsme si zvykli, že u ohijských EarthQuaker Devices je vždy vše tak trochu jinak a vždy překvapí s něčím novým, originálním, ale také velmi kreativním a samozřejmě v excelentní kvalitě. Byl jsem tedy moc zvědavý na další z jejich přírůstků, tentokráte do sekce zkreslení.

Relativně novinkou je tzv. zkreslovalo nazvané Westwood, které má v popisu velmi vtipně napsáno Translucent Drive Manipulator. Proč nazývat krabičky obyčejně a nudně stompbox či overdrive :-), je přece potřeba se bavit, být kreativní, a ne neustále dbát na starých zavedených názvech, a mnohdy i zvucích. Hudba je věc kreativní zábavná a neměla by být nikdy svázaná do kozelce jako nějaká nudná úředničina. Tahle filozofie je mi u EQD vždy velmi sympatická.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/EarthQuaker-Devices-Westwood-zkresleni-s-citlivou-dynamickou-odezvou~23~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.