muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukEarthQuaker Devices Plumes - zkreslovací krabička

25.12. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

EarthQuaker Devices Plumes - zkreslovací krabička


Hola, kytaristé, obzvláště milovníci tube screamerů. Do této široké a velmi oblíbené kategorie kytarových overdriverů nyní přibyl další přírůstek, a to od mých oblíbených, velmi svérázných EarthQuaker Devices. Je jasné, že pokud EQD udělají něco nového, co vychází z takové legendy, jakou bezesporu Tube Screamer je, nebude to pouze další už miliontá kopie téhle krabičky, ale určitě můžeme čekat něco navíc.

Plumes, jak krabičku EQD nazvali, je tedy koncepčně založená na legendárním Tube Screameru Ibanez TS808. Tedy legenda všech legend. Produkovat nám bude tedy spíše nižší či střední zkreslení. Barvu krabičky zvolili u EQD zelenou, tedy klasicky „tubesremrovou“, a tři i základní ovladače - hlasitost, úroveň gainu a tone - dále podporují klasiku a nijak nevybočují s řady.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/EarthQuaker-Devices-Plumes-zkreslovaci-krabicka~25~prosinec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.