přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukEarthQuaker Devices Hoof Reaper V2 Dual Fuzz Pedal - vysoce kvalitní analogový dvojitý fuzz s oktáverem

02.06. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

EarthQuaker Devices Hoof Reaper V2 Dual Fuzz Pedal - vysoce kvalitní analogový dvojitý fuzz s oktáverem


EarthQuaker Devices je americká (Akron, Ohio) manufaktura vyrábějící především kytarové krabičky. Kytarista Jamie Stillman firmu založil v roce 2004 a vlastní ji se svou ženou, která je ve firmě s dvaapadesáti zaměstnanci ředitelkou. Jamie Stillman se k tomu dostal tak, že opravoval a vylepšoval svoje kytarové pedály. Šlo mu to tak dobře, že založil tuhle firmu, která vyrábí jeho vlastní nápady. To je hezký příběh a článek bude o jednom jeho produktu.

Jsou to vlastně tři krabičky v jednom balení. První je okráver Tentacle, druhý v pořadí je fuzz Reaper a třetí je fuzz Hoof. Vnitřní uspořádání efektů je pevné, nelze to prohazovat, nicméně dle výrobce je pořadí to nejlepší možné. Na pedálu při pohledu shora je to ale trochu jinak, oktáver je mezi dvěma fuzzy. Efekty se dají použít každý samostatně, všechny dohromady nebo v kombinaci. Celkem je to slušných sedm kombinací, což, pravda, není u jedné analogové krabičky úplně běžné. V2 znamená, že je to již druhá verze.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/EarthQuaker-Devices-Hoof-Reaper-V2-Dual-Fuzz-Pedal-vysoce-kvalitni-analogovy-dvojity-fuzz-s-oktaverem~02~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.