přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukEarthQuaker Devices Avalanche Run V2 - nápadité spojení reverbu a delaye

18.07. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

EarthQuaker Devices Avalanche Run V2 - nápadité spojení reverbu a delaye


Jak vylepšit již velmi dobré? Přidat nové funkce, které jsou na trhu jedinečné. Takové je krátké, ale snad efektivní shrnutí toho, co tento výrobce udělal. Pokud vás baví ambientní zvuky, tento pedál byste neměli minout.

Na trhu existuje několik kompaktních pedálů, kombinujících reverb a delay. Já sám mám zkušenosti s pedály Strymon El Capistan a Keeley Caverns (pro Muzikus jsem recenzoval V1 i V2). Avalanche Run je ale tak trochu jinde. A můžou za to dvě věci: opravdu specifický reverb a velmi dobré stereo. Pedál je kompaktní nejen vzhledem, ale vlastně i zvukově - nemá smysl od sebe reverb a delay oddělovat. Což třeba jiné pedály dělají - můžete aktivovat jen „půlku“ pedálu. Chvilku jsem se s tím smiřoval, ale došlo, že tohle je právě ta jedinečná tvář efektu.
Již V1 se stala legendou a na YT najdete hodně fanouškovských videí, která ukazují možnosti tohoto pedálu. Řekněme také rovnou, že devadesát procent věcí na V1 a V2 je stejných, ale dodejme jedním dechem, že těch deset procent na V2 stojí za to. Pedál v obou verzích nabízí jednu podobu reverbu a delaye. Nečekejte tedy možnosti voleb spring reverbu nebo analog/digital delaye.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/EarthQuaker-Devices-Avalanche-Run-V2-napadite-spojeni-reverbu-a-delaye~18~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.