přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraEarthQuaker Devices Aqueduct - podlahový efekt typu tremolo

19.05. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

EarthQuaker Devices Aqueduct - podlahový efekt typu tremolo


Efekt vibrato evokuje dost jednostranné využití. Sem tam zapnout, a hotovo. Tenhle akvadukt však umí téct několika říčními koryty současně, a to už je panečku úplně jiná písnička.

Podle výrobce se jedná o efekt typu vibrato. Má být inspirovaný vintage kousky. Co je hlavní, nabízí osm různých druhů modulací - netroufám si říci vibrat, slovo modulace jeho zvuk totiž vystihuje daleko lépe. Jelikož ta spousta barev, které krabička umí, je daleko pestřejší, než jen „vibrátování“.
Design se povedl. Je originální, zajímavý a přitom účelný. Zkrátka takový, jak jsme od EarthQuakeru zvyklí. Ovládání nic složitého neřeší, rychlost určuje Rate, hloubku modulace pak Depth. Ovladačem Mode vybíráme onen jeden z osmi typů efektu. Bohužel popisky u Mode jsou dost titěrné, je obtížné je přečíst pod lampou, natož v setmělém sále.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/EarthQuaker-Devices-Aqueduct-podlahovy-efekt-typu-tremolo~19~kveten~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.