muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraESP LTD EC1000T - elektrická kytara

23.09. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - testy

ESP LTD EC1000T - elektrická kytaraJsem velmi rád, že se mi na test dostala do rukou právě tato kytara, vlajkový model firmy LTD, dceřinky americké (tedy původně japonské) značky ESP.

No a už to jelo. Nacpal jsem ji jak do svého lampového Marshallu JCM2000, tak i do tranzistorového Fenderu Champion 100, nezapomněl jsem na připojení přes chytré mašinky přímo do kompu (ale na to moc nedám, tam se dá hodně věcí znejasnit) a samozřejmě jsem všechno zapojoval přímo kytara - aparát, tak i přes mé oblíbené krabičky včetně kvákadel. A výsledek se brzo dostavil. I když bych to neměl uvádět na začátku, tak ta univerzálnost nástroje, zvuková variabilita (ovšem ne na úkor kvality) a preciznost zpracování s maximálním ohledem na uživatelský komfort (tohle spojení je pro spíše nějaký software, ale já jsem nenašel vhodnější vyjádření) mne hodně, ale opravdu hodně nadchly. A zcela vážně si říkám: Neměl bych na koncerty sebou tahat ještě tuhle kytaru?
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/ESP-LTD-EC1000T-elektricka-kytara~23~zari~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.