muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukESI UGM192 - USB externí zvuková karta

03.10. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

ESI UGM192 - USB externí zvuková karta


ESI UGM192 - USB externí zvuková karta


USB zvukové karty se zabydlely téměř u každého muzikanta, který si chce sám doma nahrávat nějakou muziku. V dnešním testu se podíváme na jednu poněkud neobvyklou věcičku, a tou je minizvukovka UGM192 od firmy ESI.

Po otevření relativně velké krabice jsem chvíli nevěřícně zíral... Tohle je ono? Ten prcek? Opravdu je to malinké, mnohem menší, než jsem si představoval a než to vypadá na fotkách. Je to menší než krabička cigaret, menší než většina mobilů. Pohodlně se to vejde např. do náprsní kapsy u džínové bundy.
Krabička je pro mě technicky celkem neuvěřitelná, tělo je vytvořeno z jednoho kusu kovu (asi hliník) popsal bych to jako placatou černou trubku. :-) Na čelním panelu jsou dva velké jacky, pět malých LED diod a tři mikrospínače. Zadní panel je osazen dvojicí USB konektorů (USB C a miniUSB), LED diodou a jedním velkým jackem. A ještě jsou na tom nějaké minipopisky, které opravdu nedokážu přečíst... asi budu potřebovat lupu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/ESI-UGM192-USB-externi-zvukova-karta~03~rijen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.