muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukESI U22 XT cosMik Set - set zvukové karty, mikrofonu a sluchátek

23.03. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

ESI U22 XT cosMik Set - set zvukové karty, mikrofonu a sluchátek


Kdo slyšel před deseti a více lety o podcastu? Přiznám se, že já ano, ale vše bylo v plenkách, chyběla potřebná infrastruktura a také bylo pomálu zařízení, která by nám pomohla k výrobě podcastových obsahů. Set od ESI, o kterém chci psát, je mimo jiné právě k tomu určený.

Už je to skutečně pár let, co jsem měl doma (a roky mi v amatérských podmínkách dobře sloužila) zvukovou kartu ESI U24. Tenkrát jsem se ptal jednoho profesionála a on se úplně divil, že taková firma má výrobek s takovou charakteristikou. Mezi tím jsem se několikrát s produkty tohoto výrobce setkal. Musím říct, že je to relativně levné a zcela funkční, a to platí i o testovaném setu. Zvukovou kartu doplnil jednoduchý kondenzátorový mikrofon sluchátka.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/ESI-U22-XT-cosMik-Set-set-zvukove-karty-mikrofonu-a-sluchatek~23~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.