muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukDeath by Audio Soundwave Breakdown - pedál založený na efektu fuzz

18.11. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Death by Audio Soundwave Breakdown - pedál založený na efektu fuzz


Death by Audiem jako značkou jsem se na stránkách Muzikusu už zabýval - bylo to v rámci testu krabičky Intelstelar Overdrive. A dobře si pamatuju, že tenkrát na mě udělal tento newyorský výrobce dobrý dojem jednak poctivou konstrukcí, ale hlavně tím, jak neotřele přistoupil ke zvuku jinak prosté zkreslovací kytarové krabičky. Tentokrát budeme ale přetřásat naštvaný fuzz nazvaný Soundwave Breakdown.

Kovové šasi v červené metalíze je opatřené bílým potiskem ve vkusném „strar trekovském“ designu, typickém pro Death by Audio. Vstup a výstup včetně konektoru pro napájení (efekt můžeme napájet běžným 9V adaptérem a proudem 1 mA nebo klidně baterií) se nachází na čelní straně pedálu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Death-by-Audio-Soundwave-Breakdown-pedal-zalozeny-na-efektu-fuzz~18~kveten~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.