přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukDeath by Audio Deep Animation - analogový, originálně pojatý envelope filter

21.09. | Autor: Martin Filip | sekce: pro muzikanty - testy
Efekt Deep Animation hrdě reprezentuje firmu s tímto destruktivně až strašidelně znějícím jménem. Jde o inspirativní ničítko zvuku, se kterým si muzikant rozhodně vyhraje. Ale ne vždy ho za to budou spoluhráči milovat.

Death by Audio Deep Animation - analogový, originálně pojatý envelope filterDeep Animation je trochu bláznivý envelope filtr zkombinovaný s overdrivem, fuzzem a octaverem produkující širokou škálu zvuků, které má a někdy nemá hráč pod kontrolou.
Envelope filtry bývají dle mé zkušenosti často frustrující efekty. Laborujete s knoflíky, a ne a ne najít uspokojující nastavení. Dá práci nastavit efekt tak, aby se filtr skutečně otevřel a naplno kvákl, najdete to, ale s pocitem, že to ještě není úplně ono, hledáte dál, až ztratíte, co jste našli...

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Death-by-Audio-Deep-Animation-analogovy-originalne-pojaty-envelope-filter~21~zari~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.