přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraDaredevil Pedals Fearless Distortion - ručně vyráběná kytarová krabička s agresivním, ale vyváženým zvukem

07.07. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Daredevil Pedals Fearless Distortion - ručně vyráběná kytarová krabička s agresivním, ale vyváženým zvukem


V americkém Chicagu se ručně vyrábějí kytarové krabičky (samozřejmě to neznamená, že by se tam nic jiného nevyrábělo), a to ve firmě Daredevil Pedals. Zakladatel firmy je kytarista kapely The Evictions. Potřeboval kytarové krabičky, které by měly mít syrový, pronikavý a agresivní zvuk. Takové se nedaly nikde koupit, tak je začal sám vyrábět.

The Evictions mají na svém webu pár ukázek, co ty krabičky Daredevils dokážou. Stylově bych jejich muziku zařadil do hodně syrového punk-hard-rocku. Kytary vrčí, skřípou a kvílí. V dnešním testu se podívám na jeden jejich „staronový“ pedál.
Fearless Distortion se již nějakou dobu vyrábí ve větším formátu. Verze 2 má menší rozměry. Mně se ty oldschoolové širší krabičky líbí, ale je fakt, že zabírají na pedalboardech trochu víc místa (rozdíl v šířce je 93 versus 66 mm).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Daredevil-Pedals-Fearless-Distortion-rucne-vyrabena-kytarova-krabicka-s-agresivnim-ale-vyvazenym-zvukem~07~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.