přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukDV Mark Micro 50 M - tranzistorová dvoukanálová hlava

26.08. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - testy

DV Mark Micro 50 M - tranzistorová dvoukanálová hlava


Tak fajn. Před nějakým časem jsem zde testoval DV Mark Little 250 M, hlavu sice malou rozměry, ale s brutálním výkonem. A s dobrým zvukem. A protože jsem se zajímal o menší, pro mne daleko více využitelný, výkon, zaměřil jsem pozornost právě na padesátiwattovou řadu těchto hlav a vybral jsem si model Micro 50 M. A udělal jsem dobře, protože výsledek tohoto testu byl pro mne jasný - pořídil jsem si to.

Co na hlavě najdeme?
Žádnou zbytečnou přeplácanost. Na předním panelu jsou již standardně dvě řady knoflíků, kdy spodní, černé barvy, ovládající kanál Clean jsou Level, Bass, Mid a Hi, a vrchní, bílé barvy, pro kanál Drive jsou Drive, Bass, Hi a Level. Vedle vrchní řady knoflíků je ještě jeden, černý, a to Reverb, s platností pro oba kanály. Najdeme zde ještě vstup pro kytaru, přepínač kanálů (Clean/Lead), vstup pro audio zařízení (třeba na domácí cvičení), výstup na sluchátka a vypínač.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/DV-Mark-Micro-50-M-tranzistorova-dvoukanalova-hlava~26~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.