přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukCarl Martin Red Repeat 2016 Edition - efekt typu delay/echo

01.04. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

Carl Martin Red Repeat 2016 Edition - efekt typu delay/echo


Cigareta patří k mladému muži jako k velbloudovi hrb. Vůbec nevím, jak jsem bez ní těch třináct let mohl žít. Klasickou hlášku dcojice Š & G můžeme u delaye parafrázovat v souvislosti s přítomností funkce naklepávání TAP. Taky k delayi patří. A taky vůbec nevím, jak jsem kdy mohl s delayem bez funkce TAP žít.
Krabička cigaret
Klasická krabička Carl Martin, tělo je trošku širší v pase, ale je nízké s konektory vyvedenými jen nahoře, což je fajn pro úsporu místa. Ovládání je absolutně jednoduché a sympaticky přehledné. Význam obou nožních spínačů je jasný. Pravým s označením Bypass efekt zapínáme, levým (Tap Tempo) naklepáváme čas zpoždění, což je zásadní vylepšení oproti předchozí verzi.
Čtyři hlavní otočné ovladače jsou čtyři. (Miluju hlášku ze seriálu Černí baroni:Tři hlavní zdroje socialistických lidových tradic jsou tři: soudruh Žižka, soudruh Jan Husek a soudruh Alois Jirásko.“) Základní nastavení echa obstarávají Repeat pro množství ozvěn ve zvuku, Time pro dobu zpoždění a Echo pro určení poměru mixu původní a zpožděný signál. Čtvrtý velký ovladač Tone mění barvu zpožděného tónu; podle manuálu nastavuje presence (EQ).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Carl-Martin-Red-Repeat-2016-Edition-efekt-typu-delayecho~01~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.