přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukCarl Martin DC-Drive - nová generace veleúspěšného kytarového efektu

20.06. | Autor: Slávek Šámal | sekce: pro muzikanty - testy
Je doba zkracování, řekl by Bohumil Hrabal. U Carl Martina osekali svůj oblíbený overdrive, a tak se vešel do malinké luxusní krabičky.

Dánská firma Carl Martin patří mezi známé výrobce kvalitních analogových kytarových efektů. I já vlastním několik jejích produktů a používám je k velké spokojenosti, rád jsem se tedy ujal recenze nového zkreslovače DC-Drive v inovované verzi 2018.

Carl Martin DC-Drive - nová generace veleúspěšného kytarového efektuPůvodní DC Drive přišel na trh v roce 2009 s heslem „Asi nejlepší overdrive na 9 V, který jste slyšeli“, takže jsem ho hned musel mít a mohl jsem nyní porovnat novou edici 2018 s původním modelem z roku 2009. Jaké jsou tedy ty viditelné rozdíly?Původní DC Drive atypického tvaru je zhruba třikrát větší. Nová verze je proti ní učiněný prťous. Horní panel z ohnutého eloxovaného hliníku vypadá luxusně a lépe než původní model. Zmenšení způsobilo, že musíte použít externí napáječ, prostor na baterii není. Další důvod zmenšení je také jasný: Chybí druhý nožní spínač pro booster, škoda, byla to velmi užitečná funkce pro sóla...

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Carl-Martin-DCDrive-nova-generace-veleuspesneho-kytaroveho-efektu~20~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.