přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBoss JB-2 Angry Driver - efektový pedál typu overdrive/distortion

26.12. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy
Tak to máte štěstí, že tenhle test dělám zrovna já. Přede mnou totiž na stole leží krabičky, které nám k tématu mají co říct, hned tři,. Modrý Boss BD-2 Blues Driver, vedle něj JHS Angry Charlie a s nimi dnes testovaná novinka. Ta vznikla právě spoluprací firem JHS a Boss a je kombinací výše zmíněných, časem prověřených etalonů ve zkreslovacích efektových pedálech.

„Jako kytarista jsem používal za sebou dva Blues Drivery, a když se mi jeden po dvou letech porouchal, rozmontoval jsem ho a vlastně úplně jednoduše si ho sám opravil. Ta na první pohled banalita, která se stala, ale změnila od základu vlastně celý můj život. Tahle oprava a zvědavost, kterou to ve mně vzbudilo, to byl totiž počátek značky JHS.“ Citací šéfa JHS Joshe Scotta rozvinu příběh červenobílé „JB dvojky“. S respektem se na stáncích NAMM Show vzájemně několik let oťukávali s prezidentem Bossu Yoshi Ikegamiem a letošní oslava čtyřicátého výročí firmy Boss se stala vhodnou příležitostí k prvnímu takovému počinu. Slovy bosse Bossu typicky japonským způsobem řečeno: „... k úžasné věci, že by dvě společnosti spolupracovaly na základě vzájemné úcty jednoho ke druhému.“ Podotknu asi, že je to první podobná spolupráce v celé čtyřicetileté historii tohoto bezesporu legendárního japonského výrobce.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Boss-JB2-Angry-Driver-efektovy-pedal-typu-overdrivedistortion~26~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.