přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBogner Lyndhurst Compressor - kytarový kompresor

14.12. | Autor: Pavel Žabka | sekce: pro muzikanty - testy
Pedálové efekty Bogner vždy patřily mezi výborné efekty a stejně tak je tomu u kompresoru Lyndhurst. Už při rozbalení je poznat, že s konstrukcí si výrobci dali záležet. Konstrukce je celokovová a velmi solidní. Ovládání je na první pohled zřejmé. Trojice potenciometru (Level, Ratio a Inp/Comp) a dva přepínače (dvoupolohový A pro nastavení ataku a třípolohový EQ) už intuitivně nabízejí možnosti využití. Ratio nastavuje úroveň (velikost) komprese jako takové. Input/Compressor neboli Inp/Comp vám umožňuje vyladit poměr vstupního signálu s úrovní komprese a Level jednoduše nastavuje úroveň výstupního signálu. Dále tu máme A (Attack), který má dvě možnosti zapojení.

Bogner Lyndhurst Compressor - kytarový kompresorPouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Bogner-Lyndhurst-Compressor-kytarovy-kompresor~14~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.