muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBlackstar amPlug2 Fly Guitar - kytarový sluchátkový zesilovač

21.12. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Blackstar amPlug2 Fly Guitar - kytarový sluchátkový zesilovač


Kdysi mívali kytaristé problém doma hrát, protože dráždili hlukem všechny své sousedy. Ne že by se dnes sousedé nedali i relativně malým kytarovým kombem vydráždit, jde to stále velmi dobře. Technika ale pokročila a skoro každé domácí kombo i každý multiefekt má již dávno jako povinnou výbavu sluchátkový výstup, takže problém s hlukem odpadá.

Jenže co když chci jet na dovolenou a chci si vzít s sebou elektrickou kytaru, ale nechci tahat kombo a nechci tahat multiefekt? Zabírá to místo, může se to poškodit, hrozí pád ze stolu, polití pivem, zadření plážového písku do potenciometrů atd. :-) Od toho tady máme již několik let šikovná „cvičítka“ - sluchátkové kytarové zesilovače velmi kompaktních rozměrů.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Blackstar-amPlug2-Fly-Guitar-kytarovy-sluchatkovy-zesilovac~21~prosinec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.