muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraBlackstar amPlug2 FLY Bass - baskytarové „cvičítko“

08.03. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Blackstar amPlug2 FLY Bass - baskytarové „cvičítko“


A máme tady něco pro baskytaristy! Tříkanálový sluchátkový zesilovač. Je dobře, že se taková věc pro baskytaristy začala vyrábět, protože co si budem’ povídat, pro baskytaristy se vyrábí mnohem méně věciček než pro kytaristy, což je nespravedlivé, že? Firma Blackstar si je toho také vědoma, a proto je tu amPlug2 FLY Bass.

Jsem na to zvědav, protože je v tom i automatický bubeník. Navíc se tam prý dá nastavit tempo. Vybalil jsem přístroj, vložil jsem do něj dvě AAA tužkové baterie, tedy mikrotužkové, abych byl přesnější (v balení se dvě obyčejné zinko-uhlíkové baterie nacházejí).

Automatický bubeník
Začnu automatickým bubeníkem, protože dát bicí do takové věci, to tu ještě nebylo.
Po delším stisknutí hlavního minitlačítka se to zapne, rozsvítí se barevná LED dioda, která dle barvy signalizuje jeden ze tří kanálů, ale teď k tomu bubeníkovi... Jak se to spouští? Další minitlačítko je vedle tří min potenciometrů, po jeho krátkém stisku se spustí automat. Tempo se dá naklikat tím samým tlačítkem.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Blackstar-amPlug2-FLY-Bass-baskytarove-cvicitko~08~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.