muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBlackstar Amplification Dept. 10 Boost, Dual Drive a Dual Distortion - trojice novinkových pedálů od firmy Blackstar

23.12. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Blackstar Amplification Dept. 10 Boost, Dual Drive a Dual Distortion - trojice novinkových pedálů od firmy Blackstar


Většinu času, kdy jsem měl tři novinkové kytarové pedály od britského Blackstaru v držení, byly ještě pod přísným informačním embargem. Zavázal jsem se nic neprozradit. Vydržel jsem. Datum oficiálního uvedení na světový trh ale všechno mění a já vám tu můžu napsat všechno, co jsem se o nich dozvěděl, a také to, co si o nich myslím.

Novinkové pedály jsou tři. Menší jednoduchý jednotlačítkový Boost, červený Dual Overdrive a černý Distortion. Shodný u všech třech je jednotný design. Šasi pedálů je kovové, pro lepší viditelnost je vrchní plocha zkosená, vždy je složené z vrchní a spodní části z ohýbaného plechu, což v případě potřeby pomáhá pedál rychle a jednoduše rozdělit.
A proč bychom to dělali? Ne, baterii v nich měnit nebudeme, ale jednou za nějaký ten čas se budeme potřebovat dostat k pre-ampové elektronce ECC83, kterou má po jedné každý ze série těchto tří pedálů.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Blackstar-Amplification-Dept-10-Boost-Dual-Drive-a-Dual-Distortion-trojice-novinkovych-pedalu-od-firmy-Blackstar~23~prosinec~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.