muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBlack Lion Audio Revolution 2x2 - audio interface

05.10. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Black Lion Audio Revolution 2x2 - audio interface


Firma Black Lion Audio uvádí k této USB externí zvukové kartě: „Zaměřili jsme se na maximální vyladění všech komponent tak, aby vedlo k optimální čistotě zvuku.“ Chtěl bych zdůraznit, že se jedná o top kvalitu ve své třídě. Tedy ve třídě dvouvstupových externích USB zvukových karet. Pokud hledáte něco kvalitního na domácí nahrávání, tak tenhle Black Lion je tu pro vás.

Přijde mi poněkud nevhodné nazývat tohle poměrně velké a těžké zařízení zvukovou kartou, protože to není žádná plastová chudinka, ale „kus poctivého železa“ napěchovaného elektronikou. Audio Interface je asi opravdu vhodnější pojmenování.

Unboxing
Již při vyndávání z krabice jsem si říkal, že tohle bude trochu lepší věcička. Pár podobných USB externích zvukovek jsem již v ruce měl. Ale tahle mě oslovila na první pohmat. Ano pohmat. Je to černá plechová krabice ze silného plechu, na spodní straně jsou široké gumové „nožičky“ (no prostě taková ta placatá gumová kolečka, na kterých to leží), které nedovolí, abychom to nechtěně tahali po stole jen díky kabelům od sluchátek a kytary.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Black-Lion-Audio-Revolution-2x2-audio-interface~05~rijen~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.