přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBig Joe Stopm Box Company B-309 Texas Screamer - overdrive pro citlivou a dynamickou kytarovou hru

05.01. | Autor: Vladimír Dvořák | sekce: pro muzikanty - testy

Big Joe Stopm Box Company B-309 Texas Screamer - overdrive pro citlivou a dynamickou kytarovou hru


Pedály americké firmy Big Joe Stomp Box Company se v nabídce našich prodejců objevují stále častěji. A to je dobře. Když už si někdo vetkne do jména firmy legendárního hráče a zpěváka Big Joea Williamse, dá se očekávat, že se u svých produktů bude snažit zachovat tradičního ducha prvopočátků světa elektrické kytary, na čemž má firma, prostřednictvím stoprocentně analogových obvodů a uplatněním true bypassů, svojí filosofii postavenou od samých svých začátků.

Popis
Texas Screamer svými rozměry nevybočuje z obvyklých hodnot podobných podlahových efektů. Na první pohled zaujme netradičním, velmi povedeným barevným grafickým pojetím na leskle bílém podkladu. Rozměrné černé ovládací knoflíky s výraznou bílou ryskou celkový design vhodně doplňují, navíc vhodně zpřehledňují nastavení poloh jednotlivých ovladačů. Při bližším osahání je nápadná vyšší hmotnost pedálu, díky poctivému a robustnímu odlitku samotné krabičky i spodního víka. To tvoří celou spodní plochu opatřenou gumovou vrstvou proti posunu na podlaze. S velmi užitečnou, samostatně a snadno přístupnou šachtou pro napájecí devítivoltovou baterii. Žádné šroubování při výměně, to je jasné plus.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Big-Joe-Stopm-Box-Company-B309-Texas-Screamer-overdrive-pro-citlivou-a-dynamickou-kytarovou-hru~05~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.