přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBeyerdynamic TG 556 - bezdrátový set pro zpěváky a řečníky

30.12. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

Beyerdynamic TG 556 - bezdrátový set pro zpěváky a řečníky

Pojďme si posvítit na bezdrátový set od německého výrobce Beyerdynamic s označením TG 500, respektive model s ručním mikrofonem TG 556. Obecně se jedná o variabilní sestavu bezdrátového přijímače s možností volby mikrofonu do ruky, vysílačky na kytaru, popřípadě mikrofonu klopového nebo hlavového. To vše v ceně, která kopíruje ostatní výrobce podobného zboží, lehce přesahuje deset tisíc korun. Výsledky svého testování vám předkládám v následujícím textu.

Dostalo se mi té cti testovat výrobek od německé firmy Beyerdynamic, která podle mého názoru patří ke špičce stejně jako Shure, Sennheisser apod. Hnidopich možná řekne, že to není pravda, že SM58 a další produkty jsou nepřekonatelné. Budiž, nechám vás u toho. Pojďme se ale společně podívat na střeva tohoto bezdrátového systému.
TG 500 je nový bezdrátový systém, který funguje v rámci pásma do 700 MHz, konkrétně testovaný kus v pásmu 518-548 MHz.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Beyerdynamic-TG-556-bezdratovy-set-pro-zpevaky-a-recniky~30~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.