přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBeyerdynamic Fox - kondenzátorový USB mikrofon

21.07. | Autor: Filip Zeiner | sekce: pro muzikanty - testy

Beyerdynamic Fox - kondenzátorový USB mikrofon


Fox. Ať už sem napíšu cokoliv, tak stejně všichni budete mít plnou hlavu lišky v jakékoliv podobě. Pro mě je to velká záhada, proč výrobce nazval svůj mikrofon právě tak, ale musím uznat, že v nepřeberném množství dnešních výrobků není jednoduché přiřadit název čemukoliv.

Značku Beyerdynamic nemusím zdlouhavě představovat. Snad jen pro nově příchozí bych řekl, že od roku 1924, kdy společnost vznikla, přinesla světu nejeden revoluční a novátorský kousek v podobě mikrofonů, sluchátek nebo konferenčních systémů.

Fox osobně
Mikrofon Fox vás nenechá ani chvíli na pochybách, že i v dnešní náročné době, plné konkurence a spousty nových výrobců a značek, dokáže držet dech.
USB mikrofon do domácího studia je tak logickým krokem. A jak je u značky Beyerdynamic zvykem, chopila se této výzvy po svém.
To už je vidět na velmi sebejistém, tradičně konzervativním designu. Kovové tělo mikrofonu je velmi bytelné je vyvedeno v decentním černém eloxu, vzbuzujícím pocit serióznosti. Spodek těla je vybaven gumovou obrubou, takže se mikrofon při postavení na stůl nebo kamkoliv jinam nemůže odřít.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Beyerdynamic-Fox-kondenzatorovy-USB-mikrofon~21~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.