přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBehringer X AIR XR16 a X18 - malé digitální mixážní pulty

26.05. | Autor: Slávek Šámal | sekce: pro muzikanty - testy
Malé digitální mixážní pulty, co šetří místo i vaši peněženku
Zvučíte se sami? Máte malý klub nebo zvučíte menší akce? A chcete se vejít do kombíku i s výbavou? A skoro zadarmo? Něco bychom tady pro vás měli...
Hrajete v menší skupině a zvučíte se sami? Jezdíte jako zvukař malé akce, koncerty v hospodách, galeriích nebo v místech, kde velký mix není a třeba na něj není mezi lidmi místo? Nechte pult u kapely a míchejte na tabletu!

Behringer X AIR XR16 a X18 - malé digitální mixážní pulty


Svěží vítr z MIDASu
Firma Behringer před časem získala pod křídla své Music Group řadu renomovaných značek. Jednou z nich byla i známá společnost MIDAS, jejíž mixážní pulty mají velké renomé, a která se nyní podílí na vývoji pro Behringer. Po průlomové řadě X32, která výrazně promluvila do segmentu digitálních mixážních pultů střední třídy, přišla firma s „odlehčenou verzí“ X32 v podobě řady X Air. Pro snížení ceny nemáte na zařízení skoro ovládací prvky, zařízení umístíte do blízkosti zdrojů signálů a celou výslednou mixáž ovládáte na tabletu, počítači či telefonu. A v porovnání s dobou před několika málo lety zjistíte, že i na těchto malých mixážních pultech dokážete namíchat velmi, velmi slušný zvuk i při jejich nízké pořizovací ceně. V tomto testu se budeme věnovat modelům XR16 a X18, ale produktová řada ještě obsahuje nejmenší model X12 a dvojče X18, tedy skoro totožný XR18, který z tohoto důvodu v recenzi také zmiňuji.
Verze s R v názvu mají konektory na čelní straně a jsou vhodné k zabudování například do racku (jak R napovídá). Verze bez R jsou desktopové, tedy vhodné k položení kamkoliv.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Behringer-X-AIR-XR16-a-X18-male-digitalni-mixazni-pulty~26~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.