přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBehringer Neutron - Semimodulární analogový syntezátor pro pionýry

01.05. | Autor: Slávek Šámal | sekce: pro muzikanty - testy
Zvukovým pionýrům nestačí zakonzervované zvuky dostupných bank. Musí objevovat osobité cesty k nepoznaným zážitkům. A pro ně je výborným nástrojem semimodulární analogový Behringer Neutron.

Behringer Neutron - Semimodulární analogový syntezátor pro pionýry


Firmu Behringer netřeba představovat hudebnímu světu. Od začátků, kdy se na ni profesionálové dívali skrz prsty, ale udělala řadu velkých kroků vpřed a velmi razantně nedávno vstoupila i do nového odvětví, tedy do výroby syntezátorů. Po velmi úspěšné řadě DeepMind přišla s menšími zvukovými moduly Model D, který je založen na legendárním MoniMoogu, a s modelem Neutron, který si přiblížíme nyní.

Od spousty ovládacích prvků k presetům a zase zpátky
Historie syntezátorů je zjednodušeně právě tato. Na počátku byly syntezátory, které umožňovaly propojovat individuálně jednotlivé moduly dle
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Behringer-Neutron-Semimodularni-analogovy-syntezator-pro-pionyry~01~kveten~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.