přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukBare Knuckle Pickups Irish Tour - sada tří jednocívkových snímačů

14.12. | Autor: Marek Ciml | sekce: pro muzikanty - testy
Pokud patříte mezi ty, kteří rádi upgradují své nástroje, s velkou pravděpodobností jste narazili na anglickou značku snímačů Bare Knuckle. Testů snímačů obecně moc není. Je to přeci jen obtížnější. Musíte instalovat snímače pokud možno do stejného nástroje a vždy tam zůstává určitá časová prodleva, kdy původní zvuk částečně zapomenete.

Bare Knuckle Pickups (BKP) jsou ve světě hodně známé a uznávané. Používají je i významní výrobci jako Ibanez nebo Fender. V Čechách mám dojem, že je znají hlavně fajnšmekři, a hlavně o snímačích od této firmy asi ví nejvíc hráči, kteří sledují či sami hrají tvrdší styly, jako je např. djent, kde asi nejvýznamnějším hráčem, který tyto snímače používá, je Misha Mansoor z americké skupiny Periphery. I já jsem se o Bare Knuckle dozvěděl vlastně přes Periphery.
Bare Knuckle se pyšní ve svém životopisu několika zajímavostmi: Je to striktně ruční výroba a dále to, že všichni jsou muzikanti. Snímače před uvedením na trh testují ve studiu, na zkouškách i live vystoupeních. Takže filozofie je dobrá. V nabídce mají snímače jak jednocívkové (singly), tak snímače dvojcívkové (humbuckery). Jediné, co chybí, jsou humbuckery ve velikosti singlů. Tak tomuto se evidentně vyhýbají...

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Bare-Knuckle-Pickups-Irish-Tour-sada-tri-jednocivkovych-snimacu~14~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.