přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

softwareAudified RZ062 Equalizer - plug-in o dvou ekvalizérech

22.12. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy
Audified RZ062 Equalizer
Skrytá zbraň

Audified RZ062 Equalizer - plug-in o dvou ekvalizérech


RZ062 je inzerován jako „nejsladší ekvalizér“, což je sice poněkud podivně znějící, hlavně v češtině, ale vlastně je to věrný popis. Nejde o žádný chirurgicky přesný ekvalizér, který zachrání váš mix, ale o docela hezký „lehký dotek“, který můžete dodat svým nástrojům a hlavně celkovému mixu. Nevím, jestli je sladký nebo slaný, ale muzikální je velmi.
Česká firma Audified je zajímavá sama o sobě a dobře to ukazuje její dvojice ekvalizérů. Zajímavá je volbou svých produktů, kdy se nesnaží udělat další nejlepší softwarovou simulaci 1176 nebo Pultecu, ale jde svou cestou. Příkladem je třeba plug-in Mixchecker, který simuluje poslech vašeho mixu v různých méně kvalitních poslechových prostředích.
Původní hardware byl vyvinut německou firmou Klangfilm v šedesátých letech. Šlo o lampový ekvalizér montovaný do rádiových pultů. Vzhled i prezentace je skutečně vintage a mému vkusu lahodí. Hlavní ale je celková přímost a jednoduchost. Dva kanály, basy a výšky.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Audified-RZ062-Equalizer-plugin-o-dvou-ekvalizerech~22~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.