přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAudient Sono - zvukové rozhraní pro kytaristy

20.08. | Autor: Marek Ciml | sekce: pro muzikanty - testy

Audient Sono - zvukové rozhraní pro kytaristy


Audient je anglická společnost, která se zabývá výrobou profesionálních studiových analogových mixážních pultů, pre-ampů a zvukových karet. V dnešním testu si představíme zástupce z poslední jmenované skupiny, kartu Sono.

Sono je zvuková karta pro kytaristy, basisty... v podstatě pro většinu muzikantů se špičkovou analogovou technologií od Audientu a vynikající simulací boxů od společnosti Two Notes. Těm, kdo neznají firmu Two Notes, ji trochu představím.
Francouzská firma Two Notes je naprostá špička v softwarové simulaci boxů. Tím se dostáváme k jádru, co vlastně Sono je a co Audient tímto produktem zamýšlel. Ano, je to spojení výborné zvukové karty a kytarového pre-ampu s kvalitní simulací boxů. Hlavně je tu jedna zásadní věc, která mě oslovila a se kterou se Audient vytáhl: Na nástrojovém vstupu před korekcemi použili totiž „lampičku“ 12AX7, což je podle mě úplná bomba, protože toto ještě žádný výrobce u zvukových karet nepoužil a na zvuku je to opravdu znát. Kvalita snímaného zvuku je úžasná.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Audient-Sono-zvukove-rozhrani-pro-kytaristy~20~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.